Gabinet

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażu w Poliklinice 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie, oraz podczas 3 letniej praktyki klinicznej na Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie pod kierownictwem wykwalifikowanych specjalistów. Doskonalę umiejętności zawodowe uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.
Szczególnie interesuję się stomatologią zachowawczą z endodoncją, oraz stomatologią estetyczną i protetyką. Pracę wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Jestem osobą solidną i sumienną.

Dzięki wiedzy i nowym technologiom zapewniam pacjentom podczas leczenia komfort i bezpieczeństwo. Korzystam z najwyższej jakości materiałów dentystycznych.

Leczenie planuję zgodnie z oczekiwaniami pacjenta, podpowiadam optymalne rozwiązania.

Współpracuję z cenionymi specjalistami z doświadczeniem klinicznym w dziedzinie chirurgii stomatologicznej , ortodoncji, periodontologii.

Moje zlecenia protetyczne wykonują wysokiej klasy laboratoria protetyczne, które po latach współpracy obdarzyłam zaufaniem i wyróżniłam wśród innych firm na krakowskim rynku. Oferujemy gwarancję jakości i trwałości, jesteśmy wiarygodni.

Zapraszam  do leczenia w przyjemnym wnętrzu i miłej atmosferze.

Zapewniam rzetelną informację, troskę o pacjenta i empatię. Przypominam, iż współczesne znieczulenia , oraz technika umożliwiają bezbolesne wykonywanie zabiegów stomatologicznych.

O Gabinecie:

  • przyjemne wnętrze, spokojne pastelowe barwy, ciekawe wzornictwo
  • miła, przyjazna atmosfera
  • nowoczesne wyposażenie gwarantujące bezpieczeństwo pracy, wysokiej klasy sprzęt  stomatologiczny z certyfikatem jakości UE (Unit, piaskarka, skaler ultradźwiękowy, autoklaw, Raypex endometr, endomotor Reciproc)
  • RTG CYFROWE
  • MIKROSKOP ENDODONTYCZNY

Gwarancja

  • 3 lata na wypełnienia w zebach stałych
  • gwarancja na uzupełnienia protetyczne wieloletnia w zależności od rodzaju protezy, uwarunkowana systematycznymi wizytami kontrolnymi co 6-12 miesięcy